RL3720WS-R15-F
SusumuSusumu
RL3720WS-R15-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL3720WS-R15-F
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 1W 1508 WIDE
Ngā Rauemi: 1.RL3720WS-R15-F.pdf2.RL3720WS-R15-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL3720WS-R15-F
Tau Wae RL3720WS-R15-F Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 1W 1508 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 308925 pcs Pepa Raraunga 1.RL3720WS-R15-F.pdf2.RL3720WS-R15-F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0815 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm)
Raupapa RL Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Ētahi Ingoa RL3720WSR15F
RL37WS.15FTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1508 (3720 Metric), 0815 Current Sense Thin Film Te hanganga Thin Film