RL3264R-R068-F
SusumuSusumu
RL3264R-R068-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL3264R-R068-F
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.068 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.RL3264R-R068-F.pdf2.RL3264R-R068-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL3264R-R068-F
Tau Wae RL3264R-R068-F Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.068 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 199244 pcs Pepa Raraunga 1.RL3264R-R068-F.pdf2.RL3264R-R068-F.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa RL Tuhinga 68 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RL3264R-R068-F-T5
RL3264RR068F
RL32R.068FTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 68 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film Te hanganga Thin Film