RG2012P-4530-W-T1
SusumuSusumu
RG2012P-4530-W-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RG2012P-4530-W-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 453 OHM 0.05% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RG2012P-4530-W-T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RG2012P-4530-W-T1
Tau Wae RG2012P-4530-W-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 453 OHM 0.05% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5865 pcs Pepa Raraunga RG2012P-4530-W-T1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RG
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RG2012P-4530-W-T1 Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Whakaahua nui 453 Ohm ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05%
Whakaahuatanga RES SMD 453 OHM 0.05% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film