RG2012P-151-P-T1
SusumuSusumu
RG2012P-151-P-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RG2012P-151-P-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 0.02% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RG2012P-151-P-T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RG2012P-151-P-T1
Tau Wae RG2012P-151-P-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 0.02% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5008 pcs Pepa Raraunga RG2012P-151-P-T1.pdf
Te manawanui ±0.02% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RG Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±0.02% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film