RG2012P-101-B-T5
SusumuSusumu
RG2012P-101-B-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RG2012P-101-B-T5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RG2012P-101-B-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RG2012P-101-B-T5
Tau Wae RG2012P-101-B-T5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1500844 pcs Pepa Raraunga RG2012P-101-B-T5.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RG Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RG2012P101BT5
RG20P100BTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Te hanganga Thin Film