PCMB133E-1R0MS
SusumuSusumu
Susumu
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMB133E-1R0MS
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: PCMB133E-1R0MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMB133E-1R0MS
Tau Wae PCMB133E-1R0MS Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55518 pcs Pepa Raraunga PCMB133E-1R0MS.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PCMB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 24A 3.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.5 mOhm Max
Whakatauranga onamata 24A I teie nei - Maama 40A