PCMB104E-6R8MS
SusumuSusumu
PCMB104E-6R8MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCMB104E-6R8MS
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 7.5A 24 MOHM SMD
Ngā Rauemi: PCMB104E-6R8MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCMB104E-6R8MS
Tau Wae PCMB104E-6R8MS Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 7.5A 24 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84472 pcs Pepa Raraunga PCMB104E-6R8MS.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo - Rahi / Rahi 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Raupapa PCMB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 408-1341-2
PCMB104E6R8MS
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga PCMB104E-6R8MS
Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm) Momo Hangarau 6.8µH
Nga wa - Whakamātautau - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24 mOhm Max
Whakaahua nui 6.8µH Unshielded Inductor 7.5A 24 mOhm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 7.5A 24 MOHM SMD
DC Resistance (DCR) 9.5A Whakatauranga onamata 7.5A