KRL7638-C-R047-F-T1
SusumuSusumu
KRL7638-C-R047-F-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL7638-C-R047-F-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.047 OHM 3W 3015 WIDE
Ngā Rauemi: 1.KRL7638-C-R047-F-T1.pdf2.KRL7638-C-R047-F-T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL7638-C-R047-F-T1
Tau Wae KRL7638-C-R047-F-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.047 OHM 3W 3015 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111859 pcs Pepa Raraunga 1.KRL7638-C-R047-F-T1.pdf2.KRL7638-C-R047-F-T1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 7638 Rahi / Rahi 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Raupapa KRL Tuhinga 47 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Ētahi Ingoa KRL7638CR047FT1
KRL76C.047TR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil