KRL6432T4-M-R500-F-T1
Hua Hua
Tau Wae: KRL6432T4-M-R500-F-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: KRL6432T4-M-R500-F-T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL6432T4-M-R500-F-T1
Tau Wae KRL6432T4-M-R500-F-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55416 pcs Pepa Raraunga KRL6432T4-M-R500-F-T1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Raupapa KRL Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil