KRL6432T4-M-R001-G-T1
SusumuSusumu
Susumu
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL6432T4-M-R001-G-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.001 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: KRL6432T4-M-R001-G-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL6432T4-M-R001-G-T1
Tau Wae KRL6432T4-M-R001-G-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.001 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53138 pcs Pepa Raraunga KRL6432T4-M-R001-G-T1.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Raupapa KRL Tuhinga 1 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ētahi Ingoa KRL6432T4-M-R001-F-T1
KRL6432T4-M-R001-F-T1-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 mOhms ±2% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil