KRL3264-C-R006-G-T1
SusumuSusumu
KRL3264-C-R006-G-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL3264-C-R006-G-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.006 OHM 2% 1W 3264
Ngā Rauemi: 1.KRL3264-C-R006-G-T1.pdf2.KRL3264-C-R006-G-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL3264-C-R006-G-T1
Tau Wae KRL3264-C-R006-G-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.006 OHM 2% 1W 3264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329151 pcs Pepa Raraunga 1.KRL3264-C-R006-G-T1.pdf2.KRL3264-C-R006-G-T1.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 3264 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa KRL Tuhinga 6 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa KRL32C.006TR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6 mOhms ±2% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil