KRL3216T4A-M-R004-F-T1
SusumuSusumu
KRL3216T4A-M-R004-F-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL3216T4A-M-R004-F-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.004 OHM 1W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: KRL3216T4A-M-R004-F-T1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL3216T4A-M-R004-F-T1
Tau Wae KRL3216T4A-M-R004-F-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.004 OHM 1W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173305 pcs Pepa Raraunga KRL3216T4A-M-R004-F-T1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±35ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Raupapa KRL Tuhinga 4 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Ētahi Ingoa 408-1968-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil