KRL1632E-M-R056-F-T5
SusumuSusumu
KRL1632E-M-R056-F-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL1632E-M-R056-F-T5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.056 OHM 1% 3/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.KRL1632E-M-R056-F-T5.pdf2.KRL1632E-M-R056-F-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL1632E-M-R056-F-T5
Tau Wae KRL1632E-M-R056-F-T5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.056 OHM 1% 3/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa KRL Tuhinga 56 mOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 408-1579-2
KRL1632EMR056FT5
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 56 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil