KRL1220E-M-R006-G-T5
SusumuSusumu
KRL1220E-M-R006-G-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL1220E-M-R006-G-T5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.006 OHM 2% 1/2W 0805
Ngā Rauemi: 1.KRL1220E-M-R006-G-T5.pdf2.KRL1220E-M-R006-G-T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL1220E-M-R006-G-T5
Tau Wae KRL1220E-M-R006-G-T5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.006 OHM 2% 1/2W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa KRL Tuhinga 6 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 408-1540-2
KRL1220EMR006GT5
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6 mOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil