KRL11050-C-R008-F-T1
SusumuSusumu
KRL11050-C-R008-F-T1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KRL11050-C-R008-F-T1
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua RES 0.008 OHM 5W 4320 WIDE
Ngā Rauemi: 1.KRL11050-C-R008-F-T1.pdf2.KRL11050-C-R008-F-T1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KRL11050-C-R008-F-T1
Tau Wae KRL11050-C-R008-F-T1 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga RES 0.008 OHM 5W 4320 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93337 pcs Pepa Raraunga 1.KRL11050-C-R008-F-T1.pdf2.KRL11050-C-R008-F-T1.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 11050 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
Raupapa KRL Tuhinga 8 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Ētahi Ingoa KRL11C.008TR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 8 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil