HTC1005-1E-R40-T35-L5
SusumuSusumu
HTC1005-1E-R40-T35-L5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTC1005-1E-R40-T35-L5
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 0.4PF 25V 0402
Ngā Rauemi: HTC1005-1E-R40-T35-L5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTC1005-1E-R40-T35-L5
Tau Wae HTC1005-1E-R40-T35-L5 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 0.4PF 25V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5077 pcs Pepa Raraunga HTC1005-1E-R40-T35-L5.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.035pF
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa HTC
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1073-2
HTC10051ER40T35L5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahuatanga Taipitopito 0.4pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.4pF