HPL0603-2N2
SusumuSusumu
HPL0603-2N2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HPL0603-2N2
Kaihanga / Waitohu: Susumu
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2NH 350MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: 1.HPL0603-2N2.pdf2.HPL0603-2N2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HPL0603-2N2
Tau Wae HPL0603-2N2 Kaihanga Susumu
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2NH 350MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4217 pcs Pepa Raraunga 1.HPL0603-2N2.pdf2.HPL0603-2N2.pdf
Momo Thin Film Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 (0603 Metric) Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HPL
Ratonga - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 408-1019-6 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 500MHz Inangarangi 2.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2nH Unshielded Thin Film Inductor 350mA 500 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max
Whakatauranga onamata 350mA I teie nei - Maama -