PMD1204PJB1-A
SunonSunon
PMD1204PJB1-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMD1204PJB1-A
Kaihanga / Waitohu: Sunon
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL DUAL 40X48MM 12VDC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMD1204PJB1-A
Tau Wae PMD1204PJB1-A Kaihanga Sunon
Whakaahuatanga FAN AXIAL DUAL 40X48MM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4550 pcs Pepa Raraunga
Whānui 48.00mm Taumaha 0.183 lb (83.01g)
Waahi Ngaohiko 5 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads per Fan Tumanako Tohu 1.970 in H2O (490.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa PMD
RPM 14500 Front, 9500 Rear Mana (Watts) 16.80W
Ētahi Ingoa 259-1301 Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 61.0 dB(A) Rauemi - Tae -
Tuhinga - Tae - Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial (Dual)
Whakatauranga onamata 1.4A He momo kai Ball