KD1204PKBX.(2).GN
SunonSunon
KD1204PKBX.(2).GN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KD1204PKBX.(2).GN
Kaihanga / Waitohu: Sunon
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KD1204PKBX.(2).GN
Tau Wae KD1204PKBX.(2).GN Kaihanga Sunon
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4936 pcs Pepa Raraunga
Whānui 20.00mm Taumaha 0.068 lb (30.84g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.270 in H2O (67.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa KD
RPM 5200 RPM Mana (Watts) 125mW
Ētahi Ingoa Q4719143 Tae Mahi -
Poaka 28.5 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae - Tuhinga - Tae -
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.124A