KD1204PFB1
SunonSunon
Sunon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KD1204PFB1
Kaihanga / Waitohu: Sunon
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: KD1204PFB1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KD1204PFB1
Tau Wae KD1204PFB1 Kaihanga Sunon
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga KD1204PFB1.pdf
Whānui 10.50mm Taumaha 0.034 lb (15.42g)
Waahi Ngaohiko 5 ~ 13.8VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa KD
RPM 8400 RPM Mana (Watts) 1.40W
Ētahi Ingoa K1240PFH14---RG
KD1204PFB1 H.M
KD1204PFB1 H.M-ND
KD1204PFB1H.M
Q2485470
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 34.4 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Ball