A1259HBL-TC
SunonSunon
A1259HBL-TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A1259HBL-TC
Kaihanga / Waitohu: Sunon
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: A1259HBL-TC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A1259HBL-TC
Tau Wae A1259HBL-TC Kaihanga Sunon
Whakaahuatanga FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5255 pcs Pepa Raraunga A1259HBL-TC.pdf
Whānui 89.00mm Taumaha 4.4 lbs (2kg)
Waahi Ngaohiko 80 ~ 125VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Round - 254mm Dia Raupapa A
RPM 2000 RPM Mana (Watts) 68.0W