XZM2CYK45W50MAV-6
SunLEDSunLED
SunLED
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XZM2CYK45W50MAV-6
Kaihanga / Waitohu: SunLED
Whakaahuatanga hua LED YELLOW CLEAR 4SMD
Ngā Rauemi: XZM2CYK45W50MAV-6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XZM2CYK45W50MAV-6
Tau Wae XZM2CYK45W50MAV-6 Kaihanga SunLED
He Rahinga Kei te wātea 222249 pcs Pepa Raraunga XZM2CYK45W50MAV-6.pdf
Waimotu - Tae 590nm Waimurere - Mana 590nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.3V Tirohia te Angle 60°
Pūrere Pūrere Whakarato 4-SMD Rahi / Rahi 3.50mm L x 2.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 1497-1351-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 4490mcd Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 2.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 3.40mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.3V 1411 (3528 Metric) Tono - Whakamātau 50mA