XZM2CRK45W50MAV-6
SunLEDSunLED
XZM2CRK45W50MAV-6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XZM2CRK45W50MAV-6
Kaihanga / Waitohu: SunLED
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 4SMD
Ngā Rauemi: XZM2CRK45W50MAV-6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XZM2CRK45W50MAV-6
Tau Wae XZM2CRK45W50MAV-6 Kaihanga SunLED
He Rahinga Kei te wātea 390222 pcs Pepa Raraunga XZM2CRK45W50MAV-6.pdf
Waimotu - Tae 640nm Waimurere - Mana 625nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.5V Tirohia te Angle 60°
Pūrere Pūrere Whakarato 4-SMD Rahi / Rahi 3.50mm L x 2.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 1497-1350-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 4790mcd Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 2.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 3.40mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 625nm LED Indication - Discrete 2.5V 1411 (3528 Metric) Tono - Whakamātau 50mA