XZFDGK10C
SunLEDSunLED
XZFDGK10C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XZFDGK10C
Kaihanga / Waitohu: SunLED
Whakaahuatanga hua DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CC SMD
Ngā Rauemi: XZFDGK10C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XZFDGK10C
Tau Wae XZFDGK10C Kaihanga SunLED
Whakaahuatanga DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5832 pcs Pepa Raraunga XZFDGK10C.pdf
Waimotu - Tae 515nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3V
Rahi / Rahi 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 102.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 65mcd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.40" (10.16mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3V 10mA 0.512" H x 0.358" W x 0.148" D (13.00mm x 9.10mm x 3.75mm) 10-SMD, No Lead
Tono - Whakamātau 10mA Pine noa Common Cathode