XZCB25MO24DG25X111S
SunLEDSunLED
XZCB25MO24DG25X111S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XZCB25MO24DG25X111S
Kaihanga / Waitohu: SunLED
Whakaahuatanga hua LED RGB CLEAR SMD
Ngā Rauemi: XZCB25MO24DG25X111S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XZCB25MO24DG25X111S
Tau Wae XZCB25MO24DG25X111S Kaihanga SunLED
He Rahinga Kei te wātea 39876 pcs Pepa Raraunga XZCB25MO24DG25X111S.pdf
Waimotu - Tae 635nm Red, 515nm Green, 452nm Blue Waimurere - Mana 624nm Red, 525nm Green, 460nm Blue
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.5V Red, 3.5V Green, 3.5V Blue Tirohia te Angle 120°
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 5.00mm L x 5.00mm W
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, Gull Wing Ētahi Ingoa 1497-1088-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Square with Flat Top, 4.25mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 1.30mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red, Green, Blue (RGB) 624nm Red, 525nm Green, 460nm Blue LED Indication - Discrete 2.5V Red, 3.5V Green, 3.5V Blue 6-SMD, Gull Wing Tono - Whakamātau 150mA Red, 150mA Green, 150mA Blue
Whirihoranga Common Anode Tae Red, Green, Blue (RGB)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XZCB14X160S
XZCB14X160S
Kaihanga: SunLED
Whakaahuatanga: LED BLUE CLEAR 2SMD
I roto i te taonga: 69878 pcs
Tikiake: XZCB14X160S.pdf
RFQ
XZCBCLNANF-32.000000
XZCBCLNANF-32.000000
Kaihanga: Taitien
Whakaahuatanga: CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
I roto i te taonga: 97611 pcs
Tikiake: XZCBCLNANF-32.000000.pdf
RFQ
XZC-00
XZC-00
Kaihanga: Excelsys Technologies Ltd.
Whakaahuatanga: CONFIG PWR CHASSIS 1200W 6 SLOT