RCR875DNP-220L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCR875DNP-220L
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH
Ngā Rauemi: RCR875DNP-220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCR875DNP-220L
Tau Wae RCR875DNP-220L Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 1.6A 80 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103749 pcs Pepa Raraunga RCR875DNP-220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" Dia (7.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa RCR-875D
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 1.6A 80 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.6A