RCR664DNP-220L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCR664DNP-220L
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 960MA 130 MOHM TH
Ngā Rauemi: RCR664DNP-220L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCR664DNP-220L
Tau Wae RCR664DNP-220L Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 960MA 130 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123098 pcs Pepa Raraunga RCR664DNP-220L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa RCR-664D
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 960mA 130 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Whakatauranga onamata 960mA