RCP1317NP-331L
Sumida CorporationSumida Corporation
RCP1317NP-331L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCP1317NP-331L
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 1.5A 360 MOHM TH
Ngā Rauemi: RCP1317NP-331L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCP1317NP-331L
Tau Wae RCP1317NP-331L Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 1.5A 360 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77587 pcs Pepa Raraunga RCP1317NP-331L.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" Dia (13.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa RCP1317
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 1.5A 360 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.5A
I teie nei - Maama 1.6A