CLS62NP-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLS62NP-331MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 128MA 4.35 OHM
Ngā Rauemi: CLS62NP-331MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLS62NP-331MC
Tau Wae CLS62NP-331MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 128MA 4.35 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128087 pcs Pepa Raraunga CLS62NP-331MC.pdf
Momo - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CLS62
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 128mA 4.35 Ohm Max 4-SMD
DC Resistance (DCR) 4.35 Ohm Max Whakatauranga onamata 128mA