CLP42B-101
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CLP42B-101
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 224 MOHM SMD
Ngā Rauemi: CLP42B-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CLP42B-101
Tau Wae CLP42B-101 Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 224 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54684 pcs Pepa Raraunga CLP42B-101.pdf
Momo - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.370" L x 0.181" W (9.40mm x 4.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CLP42B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, Gull Wing
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 224 mOhm 6-SMD, Gull Wing
DC Resistance (DCR) 224 mOhm I teie nei - Maama -