CDRH74-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH74-331MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDRH74-331MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Ngā Rauemi: CDRH74-331MC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDRH74-331MC
Tau Wae CDRH74-331MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5318 pcs Pepa Raraunga CDRH74-331MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CDRH74
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1191-2
CDRH74331MC
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 320mA 1.86 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.86 Ohm Max
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama -