CDRC62NP-101MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDRC62NP-101MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 212MA 769 MOHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDRC62NP-101MC
Tau Wae CDRC62NP-101MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 212MA 769 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132991 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDRC62
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 212mA 769 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 769 mOhm Max Whakatauranga onamata 212mA