CDR95NP-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR95NP-331MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 550MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: CDR95NP-331MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR95NP-331MC
Tau Wae CDR95NP-331MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 550MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4682 pcs Pepa Raraunga CDR95NP-331MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDR95
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 550mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 550mA
I teie nei - Maama 800mA