CDR156NP-331LC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR156NP-331LC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 900MA 646 MOHM
Ngā Rauemi: CDR156NP-331LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR156NP-331LC
Tau Wae CDR156NP-331LC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 900MA 646 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4475 pcs Pepa Raraunga CDR156NP-331LC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.728" L x 0.591" W (18.50mm x 15.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDR156
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 646 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 646 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA
I teie nei - Maama 1.6A