CDR10D48MNNP-390NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDR10D48MNNP-390NC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 1.9A 105 MOHM SMD
Ngā Rauemi: CDR10D48MNNP-390NC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDR10D48MNNP-390NC
Tau Wae CDR10D48MNNP-390NC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 1.9A 105 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71088 pcs Pepa Raraunga CDR10D48MNNP-390NC.pdf
Momo - Te manawanui ±25%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CDR10D48MN
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Shielded Inductor 1.9A 105 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 105 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.9A
I teie nei - Maama 3A