CDH74NP-151JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH74NP-151JC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH74NP-151JC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 710MA 720 MOHM
Ngā Rauemi: CDH74NP-151JC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH74NP-151JC
Tau Wae CDH74NP-151JC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 710MA 720 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172016 pcs Pepa Raraunga CDH74NP-151JC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDH74
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 710mA 720 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max Whakatauranga onamata 710mA