CDH115NP-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH115NP-331KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDH115NP-331KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 530MA 840 MOHM
Ngā Rauemi: CDH115NP-331KC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDH115NP-331KC
Tau Wae CDH115NP-331KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 530MA 840 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96757 pcs Pepa Raraunga CDH115NP-331KC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDH115
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.205" (5.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 530mA 840 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max Whakatauranga onamata 530mA