CDEP105MENP-1R2PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDEP105MENP-1R2PC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.2UH 13.5A 4.76 MOHM
Ngā Rauemi: CDEP105MENP-1R2PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDEP105MENP-1R2PC
Tau Wae CDEP105MENP-1R2PC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 1.2UH 13.5A 4.76 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52239 pcs Pepa Raraunga CDEP105MENP-1R2PC.pdf
Momo - Te manawanui ±25%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CDEP105ME
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Metal Composite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.2µH Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Shielded Inductor 13.5A 4.76 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.76 mOhm Max Whakatauranga onamata 13.5A
I teie nei - Maama 21.2A