CDC4D20NP-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDC4D20NP-331KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM
Ngā Rauemi: CDC4D20NP-331KC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDC4D20NP-331KC
Tau Wae CDC4D20NP-331KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 135MA 5.16 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132924 pcs Pepa Raraunga CDC4D20NP-331KC.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CDC4D20
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 135mA 5.16 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.16 Ohm Max Whakatauranga onamata 135mA
I teie nei - Maama 160mA