CD73NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-100MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD73NP-100MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.44A 80.3 MOHM
Ngā Rauemi: CD73NP-100MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD73NP-100MC
Tau Wae CD73NP-100MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.44A 80.3 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121105 pcs Pepa Raraunga CD73NP-100MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1866-2 Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Inductor 1.44A 80.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80.3 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.44A I teie nei - Maama -