CD43NP-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD43NP-2R2MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD43NP-2R2MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2.25A 71.2 MOHM
Ngā Rauemi: CD43NP-2R2MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD43NP-2R2MC
Tau Wae CD43NP-2R2MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2.25A 71.2 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92743 pcs Pepa Raraunga CD43NP-2R2MC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD43
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 2.25A 71.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 71.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.25A