CD105NP-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD105NP-331KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
Ngā Rauemi: CD105NP-331KC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD105NP-331KC
Tau Wae CD105NP-331KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62508 pcs Pepa Raraunga CD105NP-331KC.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD105
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.07MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 520mA 1.15 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max
Whakatauranga onamata 520mA I teie nei - Maama -