CD105-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD105-101KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 970MA 350 MOHM
Ngā Rauemi: CD105-101KC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD105-101KC
Tau Wae CD105-101KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 970MA 350 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5595 pcs Pepa Raraunga CD105-101KC.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD105
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 308-1342-2
CD105-101KC-ND
CD105101KC
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.228" (5.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7.64MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Inductor 970mA 350 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Whakatauranga onamata 970mA I teie nei - Maama -