CD104NP-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD104NP-331KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD104NP-331KC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 420MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: CD104NP-331KC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD104NP-331KC
Tau Wae CD104NP-331KC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 420MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68508 pcs Pepa Raraunga CD104NP-331KC.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CD104
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.91MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 420mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 420mA