252012CDMCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252012CDMCDS-2R2MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 252012CDMCDS-2R2MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 252012CDMCDS-2R2MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 252012CDMCDS-2R2MC
Tau Wae 252012CDMCDS-2R2MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4041 pcs Pepa Raraunga 252012CDMCDS-2R2MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 252012CDMC/DS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 308-2344-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 75 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 75 mOhm
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama 2.3A