0630CDMCDDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0630CDMCDDS-2R2MC
Kaihanga / Waitohu: Sumida Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 9.3A 15 MOHM
Ngā Rauemi: 0630CDMCDDS-2R2MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0630CDMCDDS-2R2MC
Tau Wae 0630CDMCDDS-2R2MC Kaihanga Sumida Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 9.3A 15 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 178088 pcs Pepa Raraunga 0630CDMCDDS-2R2MC.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 0630CDMC/DS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 0630CDMCDDS-2R2MC-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Molded Inductor 9.3A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max Whakatauranga onamata 9.3A
I teie nei - Maama 12.3A