RZB50DHFR
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
RZB50DHFR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RZB50DHFR
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RZB50DHFR
Tau Wae RZB50DHFR Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4853 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa S3216
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 50 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga Board Lock
Momo Hoapā Hairpin Bellows Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Black Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)