RSC60DRTH-S93
Hua Hua
Tau Wae: RSC60DRTH-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
Ngā Rauemi: RSC60DRTH-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSC60DRTH-S93
Tau Wae RSC60DRTH-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4330 pcs Pepa Raraunga RSC60DRTH-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 60
Tau o nga Tauranga 120 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSC60DRTI
RSC60DRTI
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 120POS .100
I roto i te taonga: 4179 pcs
Tikiake: RSC60DRTI.pdf
RFQ
RSC60DRTH-S13
RSC60DRTH-S13
I roto i te taonga: 3438 pcs
Tikiake: RSC60DRTH-S13.pdf
RFQ
RSC60DRTH
RSC60DRTH