RSC36DRYN-S93
Hua Hua
Tau Wae: RSC36DRYN-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
Ngā Rauemi: RSC36DRYN-S93.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSC36DRYN-S93
Tau Wae RSC36DRYN-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6204 pcs Pepa Raraunga RSC36DRYN-S93.pdf
Whakamutunga Solder Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 36
Tau o nga Tauranga 72 Momo Tae Through Hole
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)