RSC36DRES-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSC36DRES-S93
Kaihanga / Waitohu: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
Ngā Rauemi: RSC36DRES-S93.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSC36DRES-S93
Tau Wae RSC36DRES-S93 Kaihanga Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6863 pcs Pepa Raraunga RSC36DRES-S93.pdf
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raupapa -
Pānuitia atu Dual Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi 36
Tau o nga Tauranga 72 Momo Tae Panel Mount
Rauemi - Whakangungu Polyphenylene Sulfide (PPS) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā Full Bellows Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Green Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.093" (2.36mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RSC36DREN-S734
RSC36DREN-S734
Kaihanga: Sullins Connector Solutions
Whakaahuatanga: CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100
I roto i te taonga: 7813 pcs
Tikiake: RSC36DREN-S734.pdf
RFQ
RSC36DRSN-S273
RSC36DRSN-S273
I roto i te taonga: 5170 pcs
Tikiake: RSC36DRSN-S273.pdf
RFQ
RSC36DRES
RSC36DRES